Вересень , танці з місяцем

Вересень починається відлунням молодого місяця у Діві наприкінці серпня. Нам варто зосередитись на побудові чогось дорогого нашому серцю. Пізніше м’який і мрійливий Повний Місяць у Рибах зачарує нас піснею Повні 13 вересня. Ми закінчимо місяць з орієнтованим на стосунки молодиком у Терезах 28 вересня.
Овни
Ви відчуваєте, як змінюєтесь, і ви будете брати на себе більше проектів чи роздумувати над тим, як ви можете змінити баланс між робочим та особистим життям. Ви, звичайно, можете багато попрацювати і вам подобається бачити великі нагороди. Використовуйте початок місяця, щоб поліпшити робочі навики чи здоров’я, щоб створити більше стабільності у вашому житті. В середині місяця виявиться, що ви хочете загальмувати. Візьміть перепочинок, поки можете, тому що кар’єра буде для вас таким головним фокусом, як завжди. Однак ваша увага переключиться на важливі стосунки, які прийдуть наприкінці місяця. Якщо ви хочете встановити тісніший зв’язок зі своїм єдиним . особливим партнером у бізнесі чи коханні, обов’язково зробіть це. Якщо ви самотні і шукаєте когось із довгостроковим потенціалом, вам точно пощастить.
Телець
У нашому житті кілька разів перетинались шляхи з другою душею, і це, безумовно, буде одним із тих моментів для вас. Якщо вас прийняли, ви можете роздумувати над тим, як принести більше пристрасті у ваші стосунки, або якщо ви самотні, вам пощастить знайти когось, хто перетворить ваше життя через нове кохання. Обов’язково спілкуйтесь більше, оскільки романтика бере на себе ініціативу. Середина місяця має бачить, що ви соціальні та святкові, тому не забудьте провести час з друзями та спостерігати за тим, як ваша мережа насправді розширюється. Важлива подія може спливти для вас, тому відвідуйте максимально можливу кількість заходів. Кінець місяця, однак, принесе вам велику увагу на роботі. Якщо ви прагнете покращити свою кар»єру, ви можете це зробити, або «вмити руки» та знайти щось краще.
Двійнята-Близнюки
Ваша родина та будинок у повній вашій увазі на початку вересня, тому обов’язково поставте галочки на все, що з’явиться. Ви можете рухатися по кар»єрнимсходам або сочете облаштувати свій простір, і якщо ви це зробите, ви будете дуже щасливі. У середині вересня ви побачите, що ви викликаєте захват у вашій кар’єрі, і цілком ймовірно, що ви отримаєте захоплююче визнання, заохочення чи можливість експозиції. Це велика мить, тому не ховайтесь геть. Нарешті, хоча, коли ми й наближаємося до кінця тижнів, ваша романтична та творча іскра запалюється, тому зорі вам рекомендують розпалити пристрасті. Встановіть деякі дати, якщо ви одинокі або плануйте якісь авантюрні моменти зі своїм значущим партнером. Якщо ви художник, не забудьте передати цю музику пристрасті у вашій творчості
Рак
На початку місяця ви зосередилися на тому, де ви можете спілкуватися та прояити свій розум, Рак доволі замкнений знак.тому обов’язково знайдіть нові способи покращити своє охоплення оточуючих контактами. У цей час також надаються переваги контрактам. Однак у середині місяця ми бачимо, як ти думаєш ще більше розвивати свій розум, можливо, наукою, духовністю чи екзотичними переживаннями. Знайдіть способи дізнатися більше про людство взагалі. Кінець місяця, однак, бачить, що ви дуже зосереджені на своєму будинку та сімейному житті. Однак це природний ритм для вас, тому ви насолоджуєтесь додатковим особливим часом.
Лев
Ваш дохід швидко зростає, або, принаймні, можливість це зробити! Використовуйте перші дні місяця, щоб вимагати півдвищення вартості вашої праці. Однак у середині місяця ваша увага повернеться на стосунки. та на те, що ви надаєте та отримуєте. Ваша чуттєва сторона, безумовно, буде в найкращій формі, тому насолоджуйтесь зв’язком, якщо він міцний або підіть з відносин, які стримують вас. Однак наприкінці вересня ваш розум потріскує, як освітлення, не забудьте проревти в с повний голос . чи письмово, і світ повернеться та слухатиме.
Дева
Настав день вашего народження, і він головна подія на самому початку вересня! Не забудьте зробити великі кроки до всіх ваших надій і мрій. Всесвіт посміхається вам. Однак у середині вересня ви побачите важливі стосунки, зосереджені на любові, бізнесі чи співпраці. Це може стосуватися зближення або проходження окремих шляхів. Однак до кінця місяця ви більше зосереджуєтесь на грошах та тому, як можна підвищити свою вартість. Не забудьте знайти нові можливості що буде приносити дохід будь-яким способом.
Терези
Початок місяця бачить, як ти робиш крок назад і розслабляєшся, бо ти так довго працював на роботі, що прагнеш выдпочинку Це добре, ви цього заслуговуєте. Карма також буде в центрі уваги, тому якщо ви зробили щось добре, вам варто пожинати нагороди, але якщо ви образили інших, то, можливо, воно повернеться, щоб вкусити вас. Середина місяця повинна побачити, що ви зосереджуєтесь на важливому робочому проекті, тому поверніться до роботи. Якщо ви хочете знайти іншу роботу, це може бути час, коли вам пощастить. Однак ваш улюблений момент року, безсумнівно, буде після молодого місяця 28-го, оскільки саме ваша небесна коштовність відкриє двері до всього, що є найближчим до вашого серця. Будьте готові до дня народження, оскільки це обіцяє багато задоволення.
Скорпіон
Друзі та соціальне життя будуть для вас такими ж яскравими, як і Сонце на початку вересня, і ви це заслужили! Подумайте, як можна насправді розширити свою мережу контактів. коло спілкування. та наблизитися до тих, кого ви вже знаєте. Середина місяця буде для вас сліпуче романтичною, тому змінюйтесь , якщо одинокі або плануєте щось особливе з тим, кого любите. Творче починання чи навіть дитина також можуть бути важливими в цей час. Останні тижні повернуть вас на землю, і ви відчуєте потребу відпочити та зняти напруження. Ви заслуговуєте на це!
Стрілець
Ваша кар’єра змушує всіх аплодувати, на початку вересня настає ваш час! Двері, на які ви сподівалися, відкриються нарешті , і якщо ви наполегливо працювали, ви, ймовірно, побачите, що корона передається вам. На середину вересня ви зосередитесь на будинку чи сім’ї, тому не забудьте залишити трохи часу, якщо щось важливе спливе. Однак наприкінці місяця ваш календар буде заповнен важливими подіями, і ваше соціальне життя буде ревом. Ви, ймовірно, зустрінете багато нових друзів, які принесуть щастя вашому життю, а також зблизитесь з тими, кого вже знаєтє.
Козеріг
Вересень обіцяє хвилювання та пригоди, тому не забудьте відплисти до них. Початок місяця кидає виклик ризикувати та виходити зі своєї зони комфорту та дізнаватися більше про життя та світ. Ви можете працювати над важливим видавничим, медіа чи академічним проектом у цей час або навіть привернутись до певної духовної діяльності. Приблизно 13 вересня ви зосереджуєтесь на тому, як ви можете писати та говорити ефективніше від душі, і, можливо, закінчуєте важливий проект, пов’язаний із спілкуванням, який впливає на вас з початку року. Останні тижні місяця, безумовно, будуть вашими улюбленими, оскільки ваша кар’єра викликає феєрверки в небі. Ваше ім’я буде на вустах кожного, поки ви наполегливо працюєте над своїм наступним досягненням.
Водолій
Те, що ви отримуєте у стосунках, є ключовою темою на початку вересня. Якщо вони будуть врівноважені, вони покращаться. Якщо їх немає, ви можете піти геть. Пізніше . в середені місяця ви схочете зосередитись на своєму доході та фінансовій справі, тому обов’язково вітайте будьякі покращення в достатку або знаходьте нові способи монетизації. Коли ви закриєте місяць, ви відчуєте необхідність розширити своє бачення світу, будь то подорожі, навчання, медіа чи робота з людьми, зовсім іншими, ніж ви. Якщо ви це зробите, вам сподобається, куди це веде.
Риби
Основні партнерські стосунки в коханні та бізнесі вже прописані зірками для вас. Це може бути доленосний час складання довгострокових планів, заручин, шлюбу або навіть перетинання шляхів із полум’ям. Поставте себе там. в тій точці ! Приблизно 13 вересня Повний Місяць у вашому знаку підсвічує вас понад усіх. Ви побачите багато своїх найдорожчих надій і мрій, що зосереджуються в цей час, а також важливі стосунки. Потрібно прийняти це! Однак, щоб закінчити місяць, ви знову будете розглядати свої зв’язки, але більше стосовно того, що ви даєте та отримуєте. Знайдіть баланс, який працювватиме на вас.

Вересень настав і, безумовно, буде одним з найулюбленіших місяців 2019 року завдяки блискучим та приголомшливим розташуванням зорь вгорі. Наприкінці серпня у нас у Діві був чудовий молодий місяць, який буде проливати благословення на початок місяця. Цей молодий місяць величний з багатьох причин, особливо тому, що майже половина Сонячної системи зрівняла свою потужність за ним. Марс, правляча пристрасть і драйв, Венера, правлячі гроші і любов, і Меркурій, правляче спілкування і розум, всі танцюють поряд із Сонцем і Місяцем. Це означає, що на щоб ми не хотіли поставити свій розум, вчинки чи серце, ми, швидше за все, побачимо, що нові можливості зацвітуть перед нашими очима. Ще більш захоплюючим є те, що Уран, планета здивування, буде посміхатися над тим небесним святкуванням, що дає нам прориви майже з повітря. Це ідеальний час для прояву, оскільки Всесвіт відкриває вам величезні двері. Clear Quartz — це один із найкращих кристалів для цього місяця, який можна використовувати , тому не забудьте запастися ним для свого будинку якомога більше і носіть його для ще швидших результатів.
Сезон Діви — це час, коли ми дивимось на своє життя і зосереджуємось на деталях. Ми хочемо побудувати щоденний ритм, діяльність, яка буде стабільною і працюватиме для нас — у кар’єрі, здоров’ї, любові та розвитку. Знайдіть час, щоб по-справжньому створити план дій, якиі можуть тривати рік і довше, план який допоможе вам побудувати життя в достатку.

У нас буде в основному блаженна енергія, яка виникає в цьому місяці, і кілька днів, щоб спіймати у вашому календарі добрі дні та складати плани,це бутуть 1, 2, 3, 5, 6, 8, 12, 13, 19 та 24. Поміркуйте, як ви можете почати ініціативи в ці дні, ризикувати або будувати процвітання. Однак у нас є кілька днів, які будуть мутнішими, особливо ранками через деяку нечітку енергію планети Нептун. Ця загадкова планета — це та, яка може принести натхнення та божественну любов, але також може створити ілюзії та фантазії. Поки ти будеш тримати розум над собою і дивитимишся на речі з реалістичної точки зору, то все бюуде добре. Деякі дні, щоб бути трохи обережнішими в цьому місяці, це 4, 7, 10, 14, 21, 22 і 25. Не забудьте придбати гематит, оскільки це потужний заземлюючий і захисний камінь.
13 вересня у нас повний місяць у Рибах. Цього разу ми помітимо ключові точки мережі, які ми будуємо з минулого березня. Нептун і в цей час буде жорстоким, тому просто переконайтеся, що ви не дивитись насвіт крізь рожеві окуляри. Спілкуйся від душі, але не губится у морі фантазій. Енергія Риб мрійлива, артистична, образна і містична. Це глибоко чутливий знак, зосереджений на тому, щоб вийти за межі просто фізичного світу. Будьте в контакті зі своїми психічними здібностями, використовуючи Блакитний Кианит. такий схожий на сапфір. Цей камінь підсилює телепатію та інтуїцію.
Пізніше ми помітимо великий зсув, коли Сатурн, планета зрілості та часом тяжкості, прямватимеє на 18 число. Це великий момент, коли ми побачимо те, що ми дізналися з 22 січня про те, щоб взяти на себе більше відповідальності у своєму житті. Ми готові включити цю нову інформацію для просування наших планів, починань та відносин.
Сезон Терезів приходить 23 вересня, коли Сонце танцює в цьому святковомук та соціальному знаку. Місяць теж приєднається до події 28-го, іскруючи молодий . Терези — це знак дипломатії, партнерства, але також задоволення і закликає нас збалансувати своє серце та розум. У дні, що настають за цим відкритим вікном, подумайте, як можна досягти більшої стабільності у ваших стосунках або знайти когось, хто саме ваш тип. Не забудьте прихопити Тигрове око, оскільки це допоможе вам зберегти свою особисту силу у всіх ваших зв’язках.
Вересень обіцяє великий прогрес у нашому житті, тому не забудьте скористатися днем. Ми повинні працювати над тим, щоб стати найкращими версіями себе для тих, кого ми любимо, і світу навколо нас.
Опубліковано о 1 вересня 2019 року від Crooked Bear Creek Organic Herves https://goodwitcheshomestead.com/2019/09/01/september-dancing-with-the-moon/

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s